TİNCO, Bina Bakım ve Temizlik, Kimyasallar, Sarf Malzemeler


Adana Taski Servisi

Adana Taski Servisi

ADANA TASKİ SERVİSİ

1990 Yılında ERMAK olarak başladığımız yola 2010 yılında Tinco da ilave ederek iki koldan devam etmekteyiz.. Çeşitli okul, fabrika, iş merkezi, ofis vb. kurumlarda faaliyet gösteren firmamız Güneydoğu Anadolu Bölge yetkili servisi ve satış alanında faaliyet göstermektedir.

"Öncelikle Müşteri Memnuniyeti" İlkesiyle yola çıkan Tinco; üstün hizmet kalitesi ve tecrübeli personeli ile yetkili olduğu bölgelerde TASKI marka temizlik makinelerinin satış sonrası hizmetlerinde ve makina ekipman sarf malzemelerinin temininde, müşterilerinin isteği doğrultusunda hızlı ve profosyonelce hizmet sunmaktadır.

Tinco olarak hedefimiz; Sektöründe en üst düzeyde yer almak, müşteri portfoyümüzü genişletmek, servis ve danışmanlık hizmetlerimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürdürülebilir, etkili ve hızlı çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

Tinco yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Her yeni müşterimizle dahada değerlenen firmamız; çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, saygın, adaletli ve LİDER topluluk olmak, müşterilerimiz için en yüksek etik ve mühendislik standartlarında ürünler sağlamaktır.

Misyonumuz

Devamlı olarak artan müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, satış sonrası destek ile fark yaratan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren TİNCO en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve Güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. Şirketimiz piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. Firmamız ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis